FDM
 (Fused Deposition Modelling)

Filament şeklindeki plastik malzemelerimiz, nozzle'dan geçerek eriyik halde modellerinizi katmanlı bir şekilde oluşturduğumuz 3 boyutlu yazıcı üretim teknolojisidir.

Alüminyum
Kalıplama

1-3000 adetli parça üretimlerinizde hızlı çözüm ve maliyet avantajı sunan,alüminyumdan oluşturulan kalıp ile parçalarınızı ürettiğimiz kalıplama teknolojisidir.

VC – Silikon Kalıplama (Vacum Casting)

Bir Master Model yardımıyla oluşturulan silikon kalıba vacum ortamında malzeme(ABS-PC-PP vb.) dökülmesiyle parça elde edilen kalıplama teknolojisidir.

RiM (Reaction Injection Molding)

Çift Komponentli poliüretan malzemenin karıştırılması, ardından bir kalıbın içerisine (silikon veya polyüretan blok kalıp) yer çekimi etkisiyle dökülmesiyle parça imal edilen az adetli kalıplama teknolojisidir.

SLS (Selective Lazer Sintering)

 PoliAmid  plastik tozunun lazer ışını altında kürlenmesi ile katmanlı bir şekilde modellerinize hayat verdiğimiz 3 boyutlu yazıcı üretim teknolojisidir.
 

Pjet
(Polyjet)

Sıvı reçine halindeki plastik malzemenin UV ışığı yardımıyla katılaştırılarak katman katman birleştirilmesi ile Master Model teknikleriyle modellerinizi ürettiğimiz 3 boyutlu yazıcı üretim teknolojisi.